Home

Razernij Conceit Bruin iiri jalgpall handelaar rijk Misverstand

7 VÕTIT | Iiri sats tegi Levadiale sõna nii otseses kui ka kaudses mõttes  1:0
7 VÕTIT | Iiri sats tegi Levadiale sõna nii otseses kui ka kaudses mõttes 1:0

BLOGI JA GALERII ⟩ Üks Põhja-Iirimaa meisterlik individuaalne hetk kukutas  Eesti jalgpallikoondise - Rahvuskoondised - Jalgpall - Postimees Sport:  Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
BLOGI JA GALERII ⟩ Üks Põhja-Iirimaa meisterlik individuaalne hetk kukutas Eesti jalgpallikoondise - Rahvuskoondised - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Eesti jalgpallurid murdusid Põhja-Iirimaa surve all. Peatreener Reim: meie  plaanid ei toiminud
Eesti jalgpallurid murdusid Põhja-Iirimaa surve all. Peatreener Reim: meie plaanid ei toiminud

Eesti jalgpall - Eesti klubid alustavad teed eurosarjades! UEFA Champions  League FC LEVADIA - CRUSADERS FC (Põhja-Iirimaa) 30. juunil kell 21:45  (Eesti aja järgi) Belfastis 7. juulil kell 19:00 Tallinnas A. Le
Eesti jalgpall - Eesti klubid alustavad teed eurosarjades! UEFA Champions League FC LEVADIA - CRUSADERS FC (Põhja-Iirimaa) 30. juunil kell 21:45 (Eesti aja järgi) Belfastis 7. juulil kell 19:00 Tallinnas A. Le

Eestlaseks kehastunud Iiri jalgpallifänn istus Tarmo Rüütli kõrvale |  Jalgpall | ERR
Eestlaseks kehastunud Iiri jalgpallifänn istus Tarmo Rüütli kõrvale | Jalgpall | ERR

Iirimaa play-off mängudes: Draama, pettumused ja pisarad | Jalgpall | ERR

كبير رفع انا تعبان eesti iirimaa jalgpall - titotopinblogtrotter.com

Eesti jalgpallikoondise mängukalendrisse lisandus veel üks maavõistlus -  Delfi Sport
Eesti jalgpallikoondise mängukalendrisse lisandus veel üks maavõistlus - Delfi Sport

Gaeli jalgpall – Vikipeedia

Eesti jalgpall - Kui nii madistasid Eesti ja Põhja-Iirimaa... | Facebook

Jalgpall 24/7 - POOLAEG! Poola-Põhja-Iirimaa mängus on esimese poolaja  järel skoor 0-0. Poola oli esimesel poolajal selgelt domineerivam pool ja  omas ka paremaid väravavõimalusi, kuid senimaani ühtegi veel ära  realiseerida ei suudetud.
Jalgpall 24/7 - POOLAEG! Poola-Põhja-Iirimaa mängus on esimese poolaja järel skoor 0-0. Poola oli esimesel poolajal selgelt domineerivam pool ja omas ka paremaid väravavõimalusi, kuid senimaani ühtegi veel ära realiseerida ei suudetud.

23 päeva jalgpalli EM-ini: Põhja-Iirimaa loodab vahetult enne turniiri  abielluva väravaküti peale - Eesti Päevaleht
23 päeva jalgpalli EM-ini: Põhja-Iirimaa loodab vahetult enne turniiri abielluva väravaküti peale - Eesti Päevaleht

A: Eesti - Põhja-Iirimaa - Fotogaleriid - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Karol Metsa jalgpalli EM-i kommentaar: Iirimaa ja Rootsi väärisid  teineteist - Delfi Sport
Karol Metsa jalgpalli EM-i kommentaar: Iirimaa ja Rootsi väärisid teineteist - Delfi Sport

Põhja-Iirimaa triivib teise järjestikuse suurturniiri suunas - Soccernet.ee  - Jalgpall luubi all!
Põhja-Iirimaa triivib teise järjestikuse suurturniiri suunas - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Mõne minutiga edu maha mänginud Eesti kaotas Põhja-Iirimaale | Jalgpalli  Eesti koondis | ERR
Mõne minutiga edu maha mänginud Eesti kaotas Põhja-Iirimaale | Jalgpalli Eesti koondis | ERR

Eesti teenis Põhja-Iirimaa vastu napi kaotuse - Uudised

Eesti valikmäng kütab kirgi: Põhja-Iirimaa jalgpalliliit on politsei  käitumisest šokeeritud - Delfi Sport
Eesti valikmäng kütab kirgi: Põhja-Iirimaa jalgpalliliit on politsei käitumisest šokeeritud - Delfi Sport

JALKA (jaanuar 2010) by Jalka - issuu

Üheksakesi jäänud Eesti kaotas Iirimaale 0:4 - Jalgpall - Postimees Sport:  Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Üheksakesi jäänud Eesti kaotas Iirimaale 0:4 - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt