Home

Sandy Labe Convergeren eesti meistrivõistluse korvpall u12 gekruld idioom Misverstand

Keila mängib EMV U12 vanusegrupis kahe võistkonnaga - Keila KK

Rae Spordikooli korvpallipoisid saavutasid TTÜ/Rae Spordikooli koosseisus Eesti  meistrivõistlustel kõrgeid kohti – Rae Huvialakool
Rae Spordikooli korvpallipoisid saavutasid TTÜ/Rae Spordikooli koosseisus Eesti meistrivõistlustel kõrgeid kohti – Rae Huvialakool

Saaremaa 3×3 meistriks tuli võistkond SATS – Basket3x3.ee

G4S Noorteliigad

Rapla Korvpallikooli Eesti Meistrivõistluste hooaja kokkuvõte - Rapla  Korvpallikool
Rapla Korvpallikooli Eesti Meistrivõistluste hooaja kokkuvõte - Rapla Korvpallikool

Uudised - Aleks A 27!

Uudised - Keila Korvpallikool

Valga korvpallurid võitsid meistrivõistluste teises liigas - Sport - Lõuna- Eesti Postimees

Rakvere Spordikool/Tarvas U12 võistkond... - Rakvere Korvpall | Facebook

BC Tartu KK (@bctartukk) / Twitter

Eesti U12 poiste online kiirmales ja U14 sari Kevad 2021 – Pärnu Spordikool

Uudised - Uus meister!

Keila Korvpallikool - Eesti meistrivõistluste hooaega alustasid U12 poisid  kahe võidu ja ühe kaotusega. Keilas toimunud esimesel etapil kaotati  esimene mäng BC Starile (Tallinn) 31:23. Teises mängus oldi kindlalt üle  Haabersti SK
Keila Korvpallikool - Eesti meistrivõistluste hooaega alustasid U12 poisid kahe võidu ja ühe kaotusega. Keilas toimunud esimesel etapil kaotati esimene mäng BC Starile (Tallinn) 31:23. Teises mängus oldi kindlalt üle Haabersti SK

Teed võidule sillutasid liigamängu kogemused - Paberleht - Tasuline - Sakala

Korvpall | Nädalavahetusel mängiti Rakveres välja eesti meistrivõistluste  medalid kõige nooremas vanuseklassis U12 ehk siis mini vanuseklassis |  Facebook
Korvpall | Nädalavahetusel mängiti Rakveres välja eesti meistrivõistluste medalid kõige nooremas vanuseklassis U12 ehk siis mini vanuseklassis | Facebook

Uudised | Avaleht - Saaremaa Korvpall - Korvpalli Kodu Saaremaal

Blogi – Eesti naised spordis

U12 poisid lõpetasid Eesti meistrivõistluste hooaja 6. kohaga. - Keila  Korvpallikool
U12 poisid lõpetasid Eesti meistrivõistluste hooaja 6. kohaga. - Keila Korvpallikool

Eesti sai otsepääsme FIBA 3×3 U-18 Euroopa meistrivõistluste  finaalturniirile | Korvpall | ERR
Eesti sai otsepääsme FIBA 3×3 U-18 Euroopa meistrivõistluste finaalturniirile | Korvpall | ERR

Uudised - Audentese Spordiklubi U12 ja U14 tütarlaste võistkonnad EGBLi  superfinaalis!
Uudised - Audentese Spordiklubi U12 ja U14 tütarlaste võistkonnad EGBLi superfinaalis!

Haapsalu väikeste korvpallurite hooaeg lõppes Tartus - Lääne Elu

Keila ja Rapla Korvpallikooli U12 tüdrukud mängivad sel hooajal Eesti  Meistrivõistlustel ühises võistkonnas. - Keila Korvpallikool
Keila ja Rapla Korvpallikooli U12 tüdrukud mängivad sel hooajal Eesti Meistrivõistlustel ühises võistkonnas. - Keila Korvpallikool

U11 poisid alustasid Eesti meistrivõistluste Mini klassi kahe võiduga. -  Keila Korvpallikool
U11 poisid alustasid Eesti meistrivõistluste Mini klassi kahe võiduga. - Keila Korvpallikool

Tartlaste Draakonid lõpetasid eduka hooaja Brüsseli turniiri teise kohaga –  Korvpall24.ee
Tartlaste Draakonid lõpetasid eduka hooaja Brüsseli turniiri teise kohaga – Korvpall24.ee

Alexela 3×3 korvpalli Tallinna meistrid 2021 – Basket3x3.ee